Nůžky na plech CRESCENT WISS – multifunkční

Kód: 7083
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
504,13 Kč 610 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Univerzální víceúčelové nůžky na plech CRESCENT WISS® Aviation Max-Cut jsou určeny pro stříhání plechů nízkouhlíkové válcované oceli do 0,9 mm, plastů, vinylu, koberců, okapů, lepenky, papíru, síťoviny, drátěného pletiva, hadice, střešní šindele, tapety, látky a mnoho dalšího.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_wiss_logo_regals

Univerzální víceúčelové nůžky na plech Crescent Wiss® Aviation Max-Cut jsou určeny pro stříhání plechů nízkouhlíkové válcované oceli do 0,9 mm, plastů, vinylu, koberců, okapů, lepenky, papíru, síťoviny, drátěného pletiva, hadice, střešní šindele, tapety, látky a mnoho dalšího. Konstrukce čepele zahrnuje nůž na provázek, nůž na drát, otvírák na láhve a otvory pro ohýbání drátu pro větší všestrannost. Složený mechanismus otočného kloubu poskytuje o 50 % větší řezný výkon. Vroubkování čepele pevně drží materiál a rovnoměrně rozkládá řeznou sílu po celém ostří čepele, čímž zlepšuje kvalitu řezu a životnost nástroje.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti nůžek CRESCENT WISS®

✅ Profesionální nůžky na plech
✅ Madla z TPR – termoplastické gumy
✅ Robustní americký design
✅ Univerzální nůžky
✅ Ergonomické rukojeti
✅ Pojistka proti otevření
✅ Navrženo v USA

Více o značce Crescent®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůžky
Délka ostří: 80 mm
Rukojeť: Termoplastická guma
Síla plechu: 0,9 mm, 20 GA
Střih: Rovný
Typ ostří: Rovné
Vroubky: Ano
Délka: 280 mm
Šířka: 77 mm
Hloubka: 25 mm
Hmotnost: 447 g
Materiál: Ocel
Pružina: Ano
Pojistka: Ano
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Čína