Inkoustová lajnovací šňůra SHINWA Ø 0,6 mm – samonavíjecí 10 m

Kód: 6111
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SHINWA
607,44 Kč 735 Kč včetně DPH
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Inkoustová navíjecí lajnovačka od japonské značky SHINWA s délkou šňůry 10 metrů. Pro vytváření značkovacích linek. Integrovaný houbičkový zásobník na barevný inkoust. Aretační jehla pro připevnění konce šňůry k různým druhům materiálu. Pevné nylonové lanko s vysokou odolností proti opotřebení a tahu vytváří nepřerušované značení. Značkovací inkoust není součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

shinwa_logo_regalsPrášková navíjecí brnkačka od japonské značky SHINWA je navržena tak, aby poskytovala efektivního pomocníka při značení dlouhých čar a linek. Má velké množství funkcí, snadno se používá, čistí a lze jej opakovaně používat. Lanko plné inkoustové barvy zanechá jasné a rovnoměrné značení, ať už jej používáte na dřevu, zdi, obložení či sádrokartonu. Skvěle se hodí pro tesaře, zedníky i malíře. Tlačný blokant na cívce zabraňuje zpětnému navíjení při práci.

Pevné nylonové lanko s vysokou odolností proti opotřebení a tahu vytváří nepřerušované značení. Integrovaný zásobník na inkoustovou barvu. Aretační jehla pro připevnění konce šňůry k různým druhům materiálu. Drážky ve vysouvacím zobáčku udrží šňůru na místě bez nežádoucího pohybu.

Vlastnosti lajnovačky SHINWA

✅ Z kvalitního materiálu
✅ Odolné plastové tělo
✅ Dobře padne do ruky
✅ Blokant cívky
✅ Návin 10 m
✅ Aretační jehla
✅ Navrženo v Japonsku

Více o značce SHINWA

Shinwa Rules Co. Ltd. je výrobce měřicích přístrojů s výrobními halami ve městech Tsubame a Sanjo v prefektuře Niigata – regionu, kde je od 16. století soustředěna kovoobráběcí výroba. S využitím této lokality a kovoobráběcích technik předávaných od našich předků vyrábíme a prodáváme spolehlivá kovová pravítka a lajnovačky od začátku našeho podnikání v roce 1971.

Jak používat brnkačku?

Zabodněte aretační jehlu do výchozího bodu a napněte lanko ke značce. Pak lanko obarvené inkoustem nebo křídou vezmete a "brnknete" jako na strunu. Při dopadu lanka na materiál se uvolní barva a máte vyznačeno. Přesná lajna k založení stavby nebo pro přesné řezání laťovek na střeše. Využití je nespočet. Chcete vědět víc?

chalk_reels_ink_lines_004

Doplňkové parametry

Kategorie: Brnkačky
Typ: Inkoustová
Délka šňůry: 10 m
Tloušťka šňůry: 0,6 mm
Samonavíjení: Ano
Blokace navíjení: Ano
Měnitelná náplň: Ano
Koncovka s jehlou: Ano
Délka: 130 mm
Šířka: 60 mm
Hloubka: 33 mm
Objem nádržky: cca 10 ml
Inkoust součástí: Ne
Hmotnost: 143 g
Počet v balení: 1
Položka byla vyprodána…