Multifunkční rýsovací pomůcka Tracer ProScribe s tužkou ADP2 a tuhami

Kód: 4258
Novinka
Neohodnoceno
Značka: TRACER
742,98 Kč 899 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

TRACER® ProScribe je multifunkční nástroj pro paralelní značení, rýsování a přenos hran. Tato pomůcka vám umožní okopírovat jakoukoliv hranu či povrch a dokáže psát na většinu materiálů. Možnost nastavení rýsování v několika úhlech. Robustní a kompaktní konstrukce. Součástí balení je rýsovací pomůcka ProScribe, tužka ADP2 a náhradní tuhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

tracer_logo

Multifunkční rýsovací pomůcka od britské značky Tracer, která vám umožní přenos značení či hran. Ideální na rýsování na všechny druhy povrchů. Pomůcka má multifunkční uchycení, které vám umožní upevnit nejen tužku Tracer ADP2, ale i jiné. Součástí balení je rýsovací pomůcka, truhlářská tužka a náhradní tuhy. Vyrobeno z kovu a robustního plastu.

Hlavní vlastnosti pomůcky Tracer:

✅ Ideální nástroj pro přenos značení
✅ Okopírujte tvar jakéhokoliv povrchu
✅ Robustní a kompaktní
✅ Vhodné pro použití nejen s tužkou ADP2
✅ Multifunkční nástroj

Ukázka použití pomůcky Tracer:

ukazka_pouziti_rysovaci_pomucka_pro_scribepouziti_rysovaci_pravitko_pro_scribe_tracer

  1. Paralelní značení v rozmezí 1 až 20 mm
  2. Obrysové značení
  3. Kompasové značení
  4. Paralelní značení v rozmezí 20 až 100 mm
Součástí balení:
Video o rýsovací pomůcce Tracer

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní měřidla
Rozměry pomůcky: 14 x 3 mm
Rozměry tuhy: 120 x 2,8 mm
Tloušťka linky: 0,5 mm
Materiál: Ocel, plast
Hmotnost: 70 g
Počet v balení: 1 + 2

tracer_logo_big

naradi_tracer_rockfast

O značce TRACER

Společnost ROYD Tool group UK Ltd. má dlouhou a bohatou historii zásobování stavebního trhu těmi nejlepšími nástroji, příslušenstvím a řešením pro každou řemeslnou práci!

Od roku 2010 se její pozornost zaměřuje na vývoj oceňované řady univerzálních čepelí SMART a od roku 2017 zároveň pracuje na vývoji a zdokonalování značkovacích per a tužek vhodných pro stavební trh.

Jeden z těchto produktů je truhlářská tužka TRACER ADP2 pro hluboké otvory a značkovací pero APM2 s dvojitým hrotem. Každý z těchto produktů disponuje praktickým pouzdrem do kapsy, díky níž budete mít svojí řemeslnickou psací potřebu vždy po ruce a nikdy jí neztratíte. Součástí konstrukce je také praktické ořezávátko. Prozkoumejte zbytek portfolia značky TRACER na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.