Náhradní polyesterové lanko SHINWA Ø 0,8 mm - cívka 270 m

Kód: 6171
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SHINWA
147,93 Kč 179 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Náhradní polyesterové lanko od japonské značky SHINWA jasně žluté barvy. Cívka s návinem 270 m. Průměr lanka 0,8 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

shinwa_logo_regalsNáhradní polyesterové lanko o síle 0,8 mm, které využijete, když dojde k poškození základního lanka dodávaného spolu s brnkačkou. Hodí se, když nepracujete s brnkačkou každý den a zapomenete propláchnout lanko od inkoustu – jak pigment ulpívá ve vrstvách, tak lanko ztrácí svou absorpční schopnost. Přesně proto je tu cívka od společnosti SHINWA s návinem 270 metrů, ze ktré si můžete lanko průběžně odřezávat v preferovaných délkách. Skvěle se hodí pro tesaře, zedníky i malíře.

Vlastnosti lanka SHINWA

✅ Jasná žlutá barva
✅ Pevný polyester
✅ Odolné proti prověšení
✅ Průměr lanka 0,8 mm
✅ Tvarová stálost
✅ Návin 270 m

Více o značce SHINWA

Shinwa Rules Co. Ltd. je výrobce měřicích přístrojů s výrobními halami ve městech Tsubame a Sanjo v prefektuře Niigata – regionu, kde je od 16. století soustředěna kovoobráběcí výroba. S využitím této lokality a kovoobráběcích technik předávaných od našich předků vyrábíme a prodáváme spolehlivá kovová pravítka a lajnovačky od začátku našeho podnikání v roce 1971.

Jak používat brnkačku?

Zabodněte aretační jehlu do výchozího bodu a napněte lanko ke značce. Pak lanko obarvené inkoustem nebo křídou vezmete a "brnknete" jako na strunu. Při dopadu lanka na materiál se uvolní barva a máte vyznačeno. Přesná lajna k založení stavby nebo pro přesné řezání laťovek na střeše. Využití je nespočet. Chcete vědět víc?

chalk_reels_ink_lines_004

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do brnkaček
Návin: 270 m
Výška: 78 mm
Šířka: 78 mm
Hloubka: 50 mm
Hmotnost: 121 g
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Čína