Univerzální náplň pro truhlářskou tužku Tracer ADP2

Kód: 3325
Tip
Neohodnoceno
Značka: TRACER
131,40 Kč 159 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Vyměnitelné univerzální náplně pro truhlářskou tužku ADP2 od britské značky TRACER®. Robustní obal ochrání vaše vyměnitelné tuhy proti zlámání. 4 černé a 2 žluté tuhy. 6 kusů v balení celkem. Tvrdost 2B.

tracer_baleni_10

Detailní informace

Detailní popis produktu

tracer_logo
Vyměnitelné náplně pro truhlářskou tužku Tracer ADP2. 4 černé a 2 žluté tuhy. 6 kusů v balení celkem. Tvrdost 2B. Robustní obal ochrání vaše vyměnitelné tuhy proti zlámání. Ideální pro značení úzkých, tmavých linek. Díky háčku je vždy po ruce a nepřekáží. Truhlářská tužka ADP2 dokáže psát na většinu povrchů. Díky výsuvným a vyměnitelným tuhám o délce 120 mm dokážete s tužkou označit jakékoliv úzké a hluboké otvory.

Univerzální-náplň-pro-truhlářskou-tužku-Tracer-ADP2-popis

Hlavní vlastnosti tuh Tracer:

✅ 6 tuh o délce 120 mm
✅ Robustní obal ochrání vaše tuhy kdekoliv
✅ Ideální pro značení úzkých, tmavých linek
✅ Díky háčku je vždy po ruce a nepřekáží

Tuhy jsou vhodné především pro tyto typy povrchů:
Univerzální-náplň-pro-truhlářskou-tužku-Tracer-ADP2-povrchy

Ideální pro značení keramiky, plastu, dřeva a kovu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně pro tužky
Kompatibilní s: Tracer, Pica
Barva: Černá, žlutá
Délka: 120 mm
Rozměry tuhy: 120 x 2,8 mm
Tloušťka linky: 0,5 mm
Hmotnost: 25 g
Materiál: Plast, tuha
Počet v balení: 6

tracer_logo_big

naradi_tracer_rockfast

O značce TRACER

Společnost ROYD Tool group UK Ltd. má dlouhou a bohatou historii zásobování stavebního trhu těmi nejlepšími nástroji, příslušenstvím a řešením pro každou řemeslnou práci!

Od roku 2010 se její pozornost zaměřuje na vývoj oceňované řady univerzálních čepelí SMART a od roku 2017 zároveň pracuje na vývoji a zdokonalování značkovacích per a tužek vhodných pro stavební trh.

Jeden z těchto produktů je truhlářská tužka TRACER ADP2 pro hluboké otvory a značkovací pero APM2 s dvojitým hrotem. Každý z těchto produktů disponuje praktickým pouzdrem do kapsy, díky níž budete mít svojí řemeslnickou psací potřebu vždy po ruce a nikdy jí neztratíte. Součástí konstrukce je také praktické ořezávátko. Prozkoumejte zbytek portfolia značky TRACER na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.