Multifunkční oscilační pila s odsáváním SMART TR30 300 W - sada

Kód: 4024
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SMART
2 388,43 Kč 2 890 Kč včetně DPH
Není skladem

Multifunkční oscilační pila s odsáváním od britské značky SMART® pro kutily a řemeslníky. Výkon 300W. Nastavitelná rychlost. 15 až 22 000 ot/min bez zatížení. Univerzální upevnění čepelí. S ergonomickou rukojetí. Čepele a brusná podložka součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

smart_green_trade_logo

Multifunkční oscilační pila pro kutily a řemeslníky. Motor s nastavitelnou rychlostí a výkonem 300W dokáže bez zatížení dosáhnout až 22 000 ot/min. Ergonomická protiskluzová rukojeť zabrání vyklouznutí pily z ruky. Velké množství příslušenství součástí balení, včetně praktického kufříku pro uskladnění. Značka SMART vyrábí jedny z nejlepších čepelí pro multifunkční oscilační pily na světě a jako jediná značka na trhu nabízí kombinaci vlastních čepelí s patentovaným uchycením STARLOCK.

Proč pilu SMART?

✅ Ideální pila pro začátečníky a kutily
✅ Výkon motoru 300W
✅ Až 22 000 ot/min
✅ Nastavitelná rychlost
✅ S odsáváním
✅ Otevřené upínání (Quick Release)
✅ Sada čepelí a brusného papíru součástí balení
✅ Kompatibilní s čepelemi jiných značek
✅ Praktický kufřík pro uskladnění

Určeno pro řez, broušení a pískování následujícího materiálu

tr30_material

 

smart_tip_trade_quality

Čepel vyměníte snadno a rychle bez jakéhokoliv nářadí díky zabudovanému rychloupínači.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady pilových listů
Řada: TRADE (standardní)
Účel: Řezání, Broušení
Uchycení: Otevřené (Quick Release)
Typ: TR30
Výkon motoru: 300 W
Otáčky: 15 - 22 000 / min
Nastavitelná rychlost: Ano
Odsávání: Ano
Součástí balení: 1 (+5)

smart_multitool_logo

o_znacce_smart

O značce SMART

Značka SMART je specialista na ponorné pilové čepele. Prostřednictvím zkušeností a inovací vybudoval SMART své produkty tak, abych nabízel nejen řadu vysoce výkonných multitool čepelí, ale aby svým zákazníkům a distributorům nabízel to nejlepší všestranné řešení.

Produkty SMART jsou vyrobené ve Velké Británii a defaultně značka nabízí 3 řady produktů pro kutily až po produkty ke každodennímu profesionálnímu použití - řadu TRADE, řadu PROFI a řadu ULTIMATE. V nabídce naleznete jak ponorné pilové čepele s otevřeným uchycením (tzv. quick release), tak i nejmodernější Starlock uchycení či dedikovaný mount pro Fein a Festool. Jedna z největších výhod značky SMART je nabídka produktů s patentovaným uchycením Starlock, které disponují čepelemi z jejich vlastní výroby. Kromě SMARTu dodnes žádná značka čepelí na multitool nenabízí kombinaci vlastích čepelí s uchycením Starlock.

SMART nabízí čepele určené pro téměř všechny druhy použití. V nabídce naleznete čepele na broušení lepidla, silikonu, laminátu, izolace či barvy. Lze s nimi řezat beton, cihlu, maltu, omítku, dlaždice, hřebíky, dřevo, plast, kov, spárovací hmotu, pórobeton, sádrokarton, ocel, šrouby, obklady, zdivo, linoleum či sklo.