Náhradní inkoust SK11 do lajnovačky - 180 ml - černý prémiový

Kód: 6141
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SK11
114,88 Kč 139 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Černý značkovací inkoust od japonské značky SK11 nejen do japonské lajnovačky. Pro jakékoliv stavební použití od vytyčení půdorysů po značení linií na dřevěných deskách pro dlouhý a přesný řez. Vyrobeno v Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

sk11_logo_regals_cz_www.regals.cz

Prémiový značkovací inkoust od firmy SK11 s jemně mletým pigmentem a barevnou stálostí. Okamžitě proniká do stavebních materiálů a po zaschnutí skvěle drží. Vhodný pro jakékoliv stavební použití – od vytyčení půdorysů po značení linií pro dlouhý a přesný řez do dřeva, sádrokartonu nebo vyznačení obkladů. Skvěle se hodí pro tesaře, zedníky i malíře.

cz_made_in_japan

Vlastnosti inkoustu SK11

✅ Černá barva
✅ Prémiový inkoust
✅ Jemně mletý černý pigment
✅ Pro většinu inkoustových brnkaček
✅ Barevná stálost
✅ 180 ml
✅ Vyrobeno v Japonsku

Více o značce SK11

Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. Výrobce SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků.

Jak používat brnkačku?

Zabodněte aretační jehlu do výchozího bodu a napněte lanko ke značce. Pak lanko obarvené inkoustem nebo křídou vezmete a "brnknete" jako na strunu. Při dopadu lanka na materiál se uvolní barva a máte vyznačeno. Přesná lajna k založení stavby nebo pro přesné řezání laťovek na střeše. Využití je nespočet. Chcete vědět víc?

chalk_reels_ink_lines_004

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do brnkaček
Barva: Černá
Výška: 160 mm
Šířka: 57 mm
Hloubka: 38 mm
Objem: 180 ml
Hmotnost: 240 g
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Japonsko