Nerezové nůžky CRESCENT WISS –⁠ 2 kusy

Kód: 7101
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
293,39 Kč 355 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Dílenské a šicí nůžky CRESCENT WISS® – sada dvou kusů, která obsahuje jedny velké nůžky a jedny malé pro detailní stříhání. Vyrobené z nerezové oceli. Pro domácí i řemeslné použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_wiss_logo_regals

Dílenské a šicí nůžky – 2dílná sada profesionální nůžek Crescent Wiss® pro stříhání materiálu a další běžné použití v dílně i v domácnosti. Nůžky jsou lehké pro snadné použití. Dají se opětovně nabrousit.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti nůžek CRESCENT WISS®

✅ Nerezová ocel
✅ Ostrá špička
✅ 2 kusy v balení
✅ Malé a velké nůžky
✅ Domácí i dílenské použití
✅ Navrženo v USA

Více o značce Crescent®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůžky
Délka: 300 mm
Šířka: 125 mm
Výška: 17 mm
Hmotnost: 149 g
Počet v balení: 2
Vyrobeno v: Čína