Přenašeč úhlů BORA MiteriX

Kód: 3002
Neohodnoceno
Značka: BORA
900,83 Kč 1 090 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

S úhloměrem MiteriX přenesete rychle, přesně a efektivně jakýkoliv pracovní úhel. Délka ramen je nastavitelná a konstrukce úhloměru umožňuje odpojit jedno rameno, čímž lze rychle přenést poloviční úhel vašeho měření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
S přenašečem úhlů MiteriX od značky BORA se meření úhlů stane tou nejjednoduší prací. Přenašeč MiteriX je z vyroben z odolného ABS plastu a po změření ho lze uzamknout přesně do podoby úhlu, který potřebujete přenést. Konstrukce úhloměru umožňuje odpojit jedno rameno, čímž lze přenést poloviční úhel vašeho měření. Díky skládácímu mechanismu lze úhelník složit do minimálních rozměrů.

Hlavní vlastnosti přenašeče úhlů BORA

✅ Pro rychlý a efektivní přenos jakéhokoliv úhlu
✅ Odpojitelné rameno: přenos polovičního úhlu
✅ Uzamykatelná konstrukce
✅ Skládací a maximálně přenosný
✅ Pevný a robustní

Ukázka použití

uhlomer_bora_miterix

Doplňkové parametry

Kategorie: Úhelníky
Délka: 28 cm
Výška: 3,5 cm
Šířka: 4 cm
Šířka (rozložený): až 74 cm
Materiál: Ocel, hliník, ABS plast
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.