Prodlužovací adaptér vodící lišty BORA - 127 cm

Kód: 3799
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BORA
983,47 Kč 1 190 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Prodlužovací adaptér na vodící lištu od značky BORA s délkou 127 cm pro dodatečné prodloužení vaší vodící lišty. Udělejte přesný a rovný řez jednoduše a rychle. Vhodné pro kutily i profesionály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Tento adaptér BORA vám umožní prodloužit vaší vodící lištu pomocí jednoduchého nástavce. Vyrobeno z extrudovaného hliníku s vysokou odolností - pod zátěží se neohne. Kompatibilní se základnami pro vodící lišty od značky BORA. Celková délka 127 cm. Váží pouze 700 g.

Dejte křivým řezům sbohem. Vodicí lišta usnadňuje dosažení přímých a přesných řezů při řezání dřevěných povrchů nebo úzkých plechových materiálů. Jen upravte konec svorky na požadovanou délku a zajistěte ji na místě. Použití vodící lišty je ten nejjednodušší způsob, jak provádět rovné a přesné řezy.

Hlavní vlastnosti adaptéru BORA

✅ Pevný, robustní a lehký
✅ Má metrickou i imperiální stupnici
✅ Pasuje na všechny vodící lišty BORA
✅ Vyroben z extrudovaného hliníku

Vhodné pro kutily i profesionály. Na produktu se nachází metrická i imperiální stupnice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodící lišty
Hmotnost: 700 g
Délka: 127 cm
Sířka: 7,6 cm
Výška: 3,8 cm
Stupnice: Metrická i imperiální
Materiál: Extrudovaný hliník
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.