Adaptér BORA pro horní frézku

Kód: 542005
Neohodnoceno
Značka: BORA
1 066,12 Kč 1 290 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Všestranný adaptér od značky BORA pro vaší horní frézku, díky které vytvoříte vaše žlábky, drážky či výřezy mnohem přesněji, efektivněji a rychleji. Jednoduchá cesta k přesnějším, rovnějším a preciznějším řezům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Nejjednodušší cesta k přesnějším, rovnějším a preciznějším řezům s vaší horní frézkou. Tento adaptér vám zaručí rovné žlábky, drážky a výřezy, a navíc pasuje na naprostou většinou horních fréz. Umožnuje nastavení korekce velikosti bitů a tloušťku desky.

Hlavní vlastnosti adaptéru BORA

✅ Základní adaptér pro horní frézku
✅ Pro přesnější a preciznější řezy
✅ Pasuje na většinu horních fréz na trhu
✅ Nastavitelný
✅ Ocelový prstenec

Ukázka použití adaptéru

adapter_bora_na_horni_frezku

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodící lišty
Šířka: 21 cm
Výška: 31,5 cm
Tloušťka: 1,3 cm
Materiál: Plastový odlitek, mosaz
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.