Rohová truhlářská svorka BORA

Kód: 230004
Tip
Neohodnoceno
Značka: BORA
818,18 Kč 990 Kč včetně DPH
Není skladem

Rohová truhlářská svorka BORA je nejjednoduším způsobem, jak zajistit, aby byl váš pracovní projekt upevněn pohromadě v dokonale pravém úhlu. Čelisti podrží materiál až o šířce 6,3 cm. Pohyblivá rokojeť pro rychlé úpravy lze otočit pro zvýšení upínacího tlaku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Pravý úhel je nejčastější úhel při zpracování dřeva. Tato rohová 90° svorka vám umožní upevnit vaše projekty naprosto precizně, pevně a rychle. Ideální při práci na okenních a dveřních rámech či nábytku. Pogumovanou pohyblivou rukojeť lze otočit pro zvýšení upínacího tlaku. Čelist dokáži podržet materiál až o šířce 6,3 cm. Svorka je pevný a bytelný odlitek hliníku, který vydrží i drsné pracovní zacházení.

Vhodné pro profesionály i kutily.

Hlavní vlastnosti svěrky BORA

✅ Ideální pro upnutí 90° projektů, např. rámů
✅ Maximální šířka upnutého materiálu až 6,3 cm
✅ Hliníková, robustní konstrukce
✅ Ergonomická, polohovatelná rukojeť

Ukázka použití svěrky BORA

rohova_sverka_bora

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlářské svorky
Dostupné úhly: 90°
Šířka čelistí: 6,3 cm
Materiál: Odlitek hliníku
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.