Upínací svěrák BORA pro stojanovou vrtačku

Kód: 3020
Neohodnoceno
Značka: BORA
735,54 Kč 890 Kč včetně DPH
Není skladem

Pevný a robustní svěrák nejen pro stojanovou vrtačku od značky BORA. Hliníkový odlitek s ocelovou čelistí. Rychlo-upínací tlačítko pro okamžité uvolnění drženého materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Kvalitní svěrák z hliníkového odlitku od značky BORA. Ocelové čelisti. Ke stolu lze přidělat pomocí šroubů v několika osách. Součástí svěráku je i rychlo-upínací tlačíko, díky kterému okamžitě uvolníte držený materiál. Rukojeť svěráku je pogumovaná a lze jí otočit o 90° pro zvýšení maximálního upínacího tlaku. Rozměry svěráku jsou 33 x 15 x 6 cm. Kvalitní design a promyšlené patenty zaručí roky spokojeného používání.

Hlavní vlastnosti svěráku BORA

✅ Ideální jako doplněk pro stojanovou vrtačku
✅ Maximální šířka upnutého materiálu až 10 cm
✅ Hliníková, robustní konstrukce
✅ Ergonomická, polohovatelná rukojeť

Ukázka použití svěráku

upinaci_sverak_bora

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlářské svorky
Délka: 33 cm
Šířka: 15 cm
Výška: 6 cm
Šířka kolejnice: 11,4 cm
Délka kolejnice: 12,7 cm
Šířka čelistí: 10 cm
Materiál: Hliník, ocel
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.