Sada pilníků na kov CRESCENT NICHOLSON – 5 kusů

Kód: 7131
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
1 428,93 Kč 1 729 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Pilníky CRESCENT NICHOLSON® mají čepele z kvalitní oceli. Sada obsahuje půlkulatý, 3x plochý různé hrubosti a seku a trojhranný pilník. Základní výběr pro domácí i profesionální použití. Rozšířená sada 5 kusů. Jemný a hrubý sek ostří.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_nicholson_regals_cz

Profesionální dílenské pilníky Crescent Nicholson® vyrobené z kvalitní oceli. Mají trvanlivé ostří a disponují ergonomickými pogumovanými rukojeťmi. Sada obsahuje 5 pilníků – půlkulatý, plochý a trojhranný pilník. Určeny pro střední a hrubé opracování.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti nůžek CRESCENT NICHOLSON®

✅ Rozšířená sada pilníků
✅ Pogumované rukojeti
✅ Robustní americký design
✅ Odolné ostří – kvalitní sek
✅ Ergonomické rukojeti
✅ Navrženo v USA

Více o značce Crescent®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pilníky a rašple
Délka ostří: 152 mm
Hmotnost: 931 gh
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Brazílie