Svinovací měřící pásmo CRESCENT LUFKIN – návin 30 m

Kód: 7122
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
577,69 Kč 699 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Kovové měřící pásmo od americké značky CRESCENT LUFKIN® s návinem cívky 30 metrů. Oboustraná stupnice – metrická a centrická soustava. Opatřeno kovovým očkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_lufkin_logo_regals_cz

Navinovací měřící pásmo Crescent Lufkin® byla navržena pro snadné měření kdekoliv terénu. Na cívce najdete hodnoty v metrické i centrické soustavě. Konec pásma je opatřen kovovým očkem a na zadní straně těla je skládací klička pro smotání zpět na cívku. Typický robustní design kovového těla vám dává jasně najevo, že v rukou držíte kvalitní produkt, který vydrží.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti svinovacího pásma CRESCENT LUFKIN®

✅ Z kvalitního materiálu
✅ Robustní americký design
✅ Odolné kovové tělo
✅ Návin 30 m – kovový pásek
✅ Oboustranně značené
✅ Metrická a centrická soustava
✅ Očko na konci
✅ Design navržen v USA

Více o značce CRESCENT®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svinovací metry
Délka pásma: 30 m
Délka: 115 mm
Šířka: 110 mm
Výška: 25 mm
Samonavíjení: Ne
Materiál: Kov
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Čína