Svinovací metr CRESCENT LUFKIN Shockforce – 5 m

Kód: 7110
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
694,21 Kč 840 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023

Špičkový svinovací metr od americké značky CRESCENT LUFKIN® s návinem 5 metrů. Metrická soustava. Nárazuvzdorný. Robustní americký design. Zesílený pásek se zvýšenou viditelností a ochranou mylarovou vrstvou, který si udrží tvar a neláme se.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_lufkin_logo_regals_cz

Navinovací kovový metr Crescent Lufkin® byl navržen pro snadné měření kdekoliv terénu. Na cívce najdete hodnoty v metrické soustavě. Konec metru je opatřen kovovým háčkem s diamantovým potahem. Odolné robustní pogumované tělo metru s protiskluzovým vroubkováním vám dává jasně najevo, že v rukou držíte kvalitní produkt, který vydrží.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti kapesního metru CRESCENT LUFKIN®

✅ Z kvalitního materiálu
✅ Robustní americký design
✅ Odolné a nárazuvzdorné protiskluzové tělo
✅ Pásek s mylarovou vrstvou, který si drží tvar
✅ Stupnice se speciální barvou pro vysokou viditelnost
✅ Háček s diamantovým potahem

✅ Délka 5 m
✅ Metrická soustava
✅ Automatický zámek

✅ Design navržen v USA

Více o značce Crescent®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřidla
Návin: 5 m
Šířka pásma: 30 mm
Délka: 70 mm
Šířka: 70 mm
Výška: 50 mm
Hmotnost: 356 g
Materiál: Kov, guma, plast
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Čína