Základní sada pilníků na kov CRESCENT NICHOLSON – 3 kusy

Kód: 7128
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
850,41 Kč 1 029 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Základní sada 3 pilníků na kov od americké značky CRESCENT NICHOLSON®, která obsahuje plochý, půlkulatý a kulatý pilník s pogumovanou ergonomickou rukojetí pro větší pohodlí. Vhodné pro domácí i profesionální použití. Střední hrubost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_nicholson_regals_cz

Pilníky Crescent Nicholson® jsou navrženy pro snadné ubírání a odjehlování kovových součástí kdekoliv terénu. V balení naleznete 3 pilníky – plochý pilník se šikmým sekem, půlkulatý pilník – s křížovým sekem a kulatý pilník se šikmým sekem. Bytelná pogumovaná rukojeť, která dobře sedí v ruce a je příjemná i po celém dni používání. Typický robustní design pilníků vám dává jasně najevo, že v rukou držíte kvalitní produkt, který vydrží.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti pilníků CRESCENT NICHOLSON®

✅ Základní sada
✅ Robustní americký design
✅ Z kvalitní oceli
✅ 3 kusy
✅ Šikmý a křížový sek
✅ Očko na konci
✅ Design navržen v USA

Více o značce Crescent®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pilníky a rašple
Délka ostří: 155 mm
Hmotnost: 318 g
Počet v balení: 3
Vyrobeno v: Brazílie