Zavírací pracovní nůž CRESCENT WISS

Kód: 7107
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
428,93 Kč 519 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Zavírací pracovní nůž od americké značky CRESCENT WISS® s pojistkou, zásobník s 11 náhradními pevnými břity uschovanými v rukojeti a sponou pro připevnění na opasek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_wiss_logo_regals

Pracovní nůž Crescent Wiss® řeže nespočet materiálů od dřeva, plastů po koberce, gumu nebo kůži. Obecně patří do skupiny produktů Built for Tough – skupina produktů, kterou řemeslníci po celém světě vnímají jako robustní a s velkou odolností proti opotřebení.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti nože CRESCENT WISS®

✅ Z kvalitního materiálu
✅ Robustní americký design
✅ Dlouhá životnost
✅ Zavírací nůž
✅ Tlačná pojistka
✅ Ergonomická rukojeť
✅ Náhradní vyměnitelné břity
✅ Design navržen v USA

Více o značce Crescent®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože
Délka: 175 mm
Šířka: 20 mm
Výška: 32 mm
Hmotnost: 259 g
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Čína