Pracovní deska pro stonožku BORA

Kód: 2993
Tip
Neohodnoceno
Značka: BORA
1 644,63 Kč 1 990 Kč včetně DPH
Není skladem

Skládací pracovní deska pro stonožku BORA. Otvory pro připojení příslušenství. Rukojeť pro rychlý a efektivní přenos. Stonožku BORA lze použít s jakoukoliv rovnou deskou, toto je pouze volitelný doplněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Odolná a stabilní pracovní deska pro stonožku BORA. Plně skládací s otvory pro rychlé upnutí příslušenství. Praktická rukojeť vám zjednoduší přesun. Maximální nosnost jedné desky 907 kg. Ke stonožce lze pevně přimontovat pomocí ocelových upínáků pro maximální pevnost, tuhost a stabilitu. Kompatibilní s většinou příslušenství značky BORA.

Hlavní vlastnosti desky BORA

✅ Odolná a robustní pracovní deska
✅ Otvory pro upnutí dalšího příslušenství
✅ Praktická rukojeť součástí konstrukce
✅ Skládací mechanismus s panty
✅ Ocelové upínací svorky pro maximální tuhost
✅ Nosnost až 907 kg

Kompatibilní s:

pracovni_deska_bora_otvory

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pracovním stonožkám
Délka: 120 cm
Šířka: 61 cm
Tloušťka: 1,8 cm
⌀ otvorů: 2 cm
Skládací: Ano
Rukojeť: Ano
Nosnost: 907 kg
Množství: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.