Zelená křídová značkovací barva SHINWA do lajnovačky - 300 g

Kód: 6162
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SHINWA
147,93 Kč 179 Kč včetně DPH
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Zelená fluorescenční prášková barva od japonské značky SHINWA jako náhradní plnění pro křídové brnkačky. Vhodné pro jakékoliv stavební použití – od vytyčení půdorysů na stavbě po značení linií na dřevěných deskách pro dlouhý a přesný řez.

Detailní informace

Detailní popis produktu

shinwa_logo_regals

Jemně mletá křída od firmy SHINWA s odolným zeleným pigmentem a výbornou stálostí pro křídové brnkačky. Vhodný pro jakékoliv stavební použití – od vytyčení půdorysů po značení linií pro dlouhý a přesný řez do dřeva, sádrokartonu nebo vyznačení obkladů. Křídu nelze z povrchu úplně odstranit. Skvěle se hodí pro tesaře, zedníky i malíře.

Vlastnosti křídy SHINWA

✅ Zelená křídová barva
✅ Jemný prášek
✅ Odolný pigment
✅ Pro většinu křídových brnkaček
✅ Barevná stálost
✅ Nezle úplně odstranit
✅ Náplň 300 g

Více o značce SHINWA

Shinwa Rules Co. Ltd. je výrobce měřicích přístrojů s výrobními halami ve městech Tsubame a Sanjo v prefektuře Niigata – regionu, kde je od 16. století soustředěna kovoobráběcí výroba. S využitím této lokality a kovoobráběcích technik předávaných od našich předků vyrábíme a prodáváme spolehlivá kovová pravítka a lajnovačky od začátku našeho podnikání v roce 1971.

Jak používat brnkačku?

Zabodněte aretační jehlu do výchozího bodu a napněte lanko ke značce. Pak lanko obarvené inkoustem nebo křídou vezmete a "brnknete" jako na strunu. Při dopadu lanka na materiál se uvolní barva a máte vyznačeno. Přesná lajna k založení stavby nebo pro přesné řezání laťovek na střeše. Využití je nespočet. Chcete vědět víc?

chalk_reels_ink_lines_004

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do brnkaček
Barva: Zelená
Stálost na povrchu: Permanentní
Výška: 180 mm
Šířka: 65 mm
Hloubka: 65 mm
Hmotnost náplně: 300 g
Hmotnost: 355 g
Určeno pro: Suché povrchy
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Čína
Položka byla vyprodána…