Adaptér BORA pro přímočarou pilu

Kód: 542009
Neohodnoceno
Značka: BORA
239,67 Kč 290 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Adaptér BORA vám ulehčí práci s vaší přímočarou pilou. Udrží vaše nářadí v 90° úhlu vůči základně a zajistí, že váš řez bude dokonale rovný a přesný. Jednoduché a efektivní. Pasuje na většinu přípočarých pil na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Adaptér od značky BORA je ideálním pomocníkem pro vytvoření rovných, přesných a precizních řezů s vaší přímočarou pilou. Ideální pro použití s vodícimi lištami BORA. Adaptér je plně nastavitelný a pasuje na většinu přímočarých pil na trhu.

Hlavní vlastnosti adaptéru BORA

✅ Základní adaptér pro uchycení přímočaré pily
✅ Zajistí rovný a přesný řez
✅ Kompatibilní s většinou pil na trhu
✅ Nastavitelný

Ukázka použití adaptéru

adapter_bora_pro_primocarou_pilu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodící lišty
Šířka: 11,8 cm
Výška: 19 cm
Tloušťka: 2,3 cm
Materiál: Plastový odlitek
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.