Adaptér pro vodící lištu BORA

Kód: 2978
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BORA
487,60 Kč 590 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Adaptér BORA vám umožní používat všechny vodící lišty téže značky v jakémkoliv úhlu. Upevněte adaptér přímo do lišty a nastavte úhel podle sebe. Gumové koncovky nepoškodí uchycený materiál a nešpiní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Vodící lišty mají jedno klíčové omezení, nelze je použít v jakémkoliv úhlu. Tento adaptér váš problém vyřeší. Vodící lišta BORA s kombinací tohoto adaptéru vám umožní vytvořit snadný a přesný řez. Navíc lze rychle nastavit, takže vám ulehčí práci. Adaptér lze použít také jako pracovní zarážku, pro zvýšení přídržné síly nebo jako svěrák.

Gumové koncovky nepoškodí uchycený materiál a nešpiní.

Hlavní vlastnosti adaptéru BORA

✅ Upevněte vodící lištu v jakémkoliv úhlu
✅ Pevné a robustní upnutí
✅ Lze použít také jako svěrák či zarážku
✅ Gumové koncovky nešpiní a jsou šetrné k materiálu
✅ Pasuje na všechny vodící lišty BORA

Ukázka použití adaptéru BORA

adapter_pro_vodici_listu_bora

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodící lišty
Šířka: 14 cm
Výška: 13,5 cm
Materiál: ABS plast, ocel, guma
Max rozpětí: 4,5 cm
Počet v balení: 2

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.