Vodící lišta s adaptérem BORA pro okružní pilu

Kód: 544008
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BORA
1 148,76 Kč 1 390 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Vodíci lišta s adaptérem od značky BORA pro okružní pilu je ideálním nástrojem pro vytvoření rovných a přesných řezů snadno a rychle. Adaptér je kompatibilní s drtivou většinou okružních pil na trhu a je rychle a jednoduše nastavitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Precizně nařezat dřevěné desky není jednoduchá práce ani v případě, že disponujete stolní pilou. Její nastavení může trvat a ne vždy je v dílně místo na tak masivní kus pracovního nářadí. Vodící lišta s adaptérem BORA je ideální alternativou, pokud místo stolní používáte okružní pilu. Sada obsahuje vodící lištu o délce 75 cm, adaptér pro montáž okružní pily (který navíc pasuje na většinou těchto pil) a posuvný adaptér pro přidržení.

Hlavní vlastnosti vodící lišty s adaptérem BORA

✅ Velké a ergonomické držadlo zajistí pevný úchop
✅ Pasuje na levo- i pravostranné okružní pily
✅ Kompaktní, takže jí lze vzít kamkoliv sebou
✅ Rychle a jednoduše nastavitelná
✅ Adaptér je kompatibilní s drtivou většinou okružních pil na trhu
✅ Lišta z extrudovaného hliníku pasuje do adaptéru naprosto přesně pro zajištění precizního řezu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodící lišty
Rozměry adaptéru: 29 x 17 x 2 cm
Rozměry lišty: 74 x 6 x 0,2 cm
Materiál: Plastový odlitek, hliník
Počet v balení: 1 sada

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.