Nastavitelná lišta do vodící kolejnice MICROJIG ZEROPLAY 360 SLED se šrouby do rybinových drážek

Kód: 6822
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
818,18 Kč 990 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Sada přesných a nastavitelných vodících lišt s nulovou vůlí od americké značky MICROJIG se šrouby do rybinových drážek. Vhodné do vodících kolejnic pro stolní a pásové pily či frézovací stoly. Sada 2 kusů s příslušenstvím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

microjig_logo

Sada ZeroPlay 360 kombinuje přesnost a rychlost použití vodících lišt ZeroPlay s všestranností přípravků pro tvorbu rybinových spojů MatchFit. Rychle sestavte přesné vodící saně pomocí vodících lišt Microjig Zeroplay. Tyto lišty se nastavují tak, aby se přizpůsobily vaším pokosovým drážkám ze shora, čímž je proces co nejjednodušší a nejpřesnější. Profil lišty ZeroPlay se rozšiřuje tak, aby zabíral obě hrany pokosové drážky po celé jejich délce. To umožňuje hladký chod s nulovou vůlí do stran tak, jak to nedokáže žádná jiná pokosová lišta.

ULTIMÁTNÍ KONTROLA NAD OBROBKEM

vodici_lista_microjig_gif_360

Pro zajištění materiálu při řezání složitých úhlů přidejte rybinové svorky MATCHFIT. Například kuželové nohy se obvykle řežou pod hlubokým úhlem a je třeba je zajistit velmi blízko čepele. Nechcete mít ruce v blízkosti takového řezu? Rybinové svorky od značky Microjig zajistí materiál za vás a vaše ruce zůstanou bezpečně mimo dosah čepele.

Bude lišta pasovat do mé vodící drážky?

Microjig ZeroPlay se hodí do jakékoli standardní (3/4" x 3/8") pokosové drážky o šířce 18.4 mm až 19.8 mm a hloubce alespoň 7.94 mm. Mezi kompatibilní pokosové lišty patří mimo jiné ShopSmith, SawStop, Bosch 4100, Delta Unisaw, Powermatic, Rigid, Dewalt a General 350.

kompatibilita_nastavitelna_lista

Rychlost a přesnost

Pokosovou lištu ZeroPlay lze nastavit ze shora, přičemž zcela vyplní pokosovou drážku od okraje k okraji. Nikdy nebylo snazší dosáhnout dokonalého přizpůsobení a plynulého pohybu po stole s nulovou vůlí do stran.

360 stupňů nastavení

Jedinečné mřížkové uspořádání rybinových drážek umožňuje nastavit zarážku v libovolném úhlu a zajistit jí na místě pomocí dodaného příslušenství MatchFit. Bez ohledu na úhel řezu udržují sáňky obrobek vždy rovnoběžně s ostřím.

Stačí jenom dřevo

Stavba vodících saní je neuvěřitelně snadná. Potřebujete jen překližku, rybinový frézovací bit a asi hodinu. Součástí balení jsou snadno použitelné obrázkové plánky. Případně si stáhněte ze stránek výrobce bezplatný návod a přesvědčte se, jak snadné je postavit nejuniverzálnější vodící sáně na světě.

FAQ
Mám problém s nastavením pokosových lišt - buď jsou příliš utažené, nebo příliš volné

japonsky_hoblik_informacePokud vaše pokosová lišta dobře sedí, ale při instalaci na sáňky je příliš těsná, je možné, že jste příliš utáhli šrouby. Přílišné utažení těchto šroubů může způsobit stlačení a roztažení lišt směrem ven. Zkuste při nastavování šířky pokosových lišt položit na vnitřní stranu jedné z drážek jeden proužek papíru. To by mělo kompenzovat stlačení, ke kterému dochází při instalaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodící lišty
Délka: 300 mm
Výška: 7,94 mm
Šířka: 18,4 - 19,8 mm
Hmotnost: 150 g
Materiál: Odolný plast, ocel
Počet v balení: 1 + příslušenství

microjig_logo

microjig_popis
 O značce MICROJIG

MICROJIG jsou unikátní truhlářské přípravky pro stolní pily, vrchní frézy a další elektrické nářadí, které vám svojí promyšlenou konstrukcí usnadní a zefektivní práci se dřevem. S jejich pomocí snadno a bezpečně dosáhnete neuvěřitelné přesnosti, díky níž je práce se dřevem příjemnější.

Přelomový posuvný a přítlačný přípravek GRR-RIPPER je nyní uznáván jako jedno z nejužitečnějších příslušenství pro stolní pily na světě a celkem se ho prodalo více než 1 000 000 kusů ve 20 zemích světa. Přípravky Microjig jsou navrženy tak, aby vás při práci vedla kreativita, nikoli omezení.