Japonská pilka SK11 Kataba - 300 mm

Kód: 4398
Neohodnoceno
Značka: SK11
577,69 Kč 699 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Klasická japonská ruční pilka typu Kataba od značky SK11 s délkou čepele 300 mm, krátkým ocelovým hřbetem a tradiční dřevěnou rukojetí obalenou ratanem. Ideální pro jemné a precizní řezy do dřeva. Určeno pro řez tahem. Tloušťka čepele pouze 0,6 mm. Vyrobeno v Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

sk11_japan_logo

Nokogiri (鋸) jsou speciální japonské pily používané v celé jižní Asii. Na rozdíl od Evropských jsou tyto pily určeny primárně pro řez tahem (nikoliv tlačením od sebe). Hlavní výhodou těchto pilek je vysoká přesnost řezu. Typ Kataba má zuby jen po jedné straně a z důvodu zkráceného hřbetu také silnější tloušťku čepele kvůli dosažení větší pevnosti. Díky tomuto krátkému hřbetu lze pilkou Kataba jednoduše provádět hluboké zářezy do dřeva.

Vlastnosti pilky Kataba:

✅ "Tažná" pilka
✅ Pulzně kalená čepel
✅ Tloušťka čepele 0,6 mm
✅ Pro hluboké zářezy do dřeva
✅ Tradiční dřevěná rukojeť s ratanem
✅ Výměnná čepel
✅ Kvalitní zpracování
✅ Vyrobeno v Japonsku

Proč chtít tažnou pilku?

Japonské pilky jsou narozdíl od Evropských vyrobeny pro řez tahem. Tento způsob řezu vyžaduje menší vynaložené úsilí a umožní vám provést přesný, čistý a precizní řez. Ikonická úzká a pružná čepel japonských pilek se navíc při tahovém pohybu nekroutí, takže váš řez zůstane dokonale rovný. Naprostá většina japonských ručních pilek má vyšší profil čepele a vysokou hustotu zubů. Ideální nástroj nejen pro úpravu detailů na vašich projektech. Chcete vědět víc?

pull_saw_v2

Doplňkové parametry

Kategorie: Kataba
Délka čepele: 300 mm
Druh: Kataba
Pro řez: Příčný
Rukojeť: Dřevěná
Tloušťka čepele: 0,6 mm
Typ pilky: Tahová
Délka pilky: 620 mm
Vyrobeno v: Japonsko
Počet v balení: 1