Japonská pilka SK11 Kataba s gumovou rukojetí - 260 mm

Kód: 4395
Neohodnoceno
Značka: SK11
412,40 Kč 499 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Moderní japonská ruční pilka typu Kataba od značky SK11 s krátkým ocelovým hřbetem a gumovou protiskluzovou rukojetí. Ideální pro jemné a precizní řezy do dřeva. Určeno pro řez tahem. Tloušťka čepele pouze 0,6 mm. Vyrobeno v Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

sk11_japan_logo

Nokogiri (鋸) jsou speciální japonské pily používané v celé jižní Asii. Na rozdíl od Evropských jsou tyto pily určeny primárně pro řez tahem (nikoliv tlačením od sebe). Hlavní výhodou těchto pilek je vysoká přesnost řezu. Typ Kataba má zuby jen po jedné straně a z důvodu zkráceného hřbetu také silnější tloušťku čepele kvůli dosažení větší pevnosti. Díky tomuto krátkému hřbetu lze pilkou Kataba jednoduše provádět hluboké zářezy do dřeva.

Vlastnosti pilky Kataba:

✅ "Tažná" pilka
✅ Pulzně kalená čepel
✅ Tloušťka čepele 0,6 mm
✅ Pro hluboké zářezy do dřeva
✅ Gumová protiskluzová rukojeť
✅ Výměnná čepel
✅ Kvalitní zpracování
✅ Vyrobeno v Japonsku

Proč chtít tažnou pilku?

Japonské pilky jsou narozdíl od Evropských vyrobeny pro řez tahem. Tento způsob řezu vyžaduje menší vynaložené úsilí a umožní vám provést přesný, čistý a precizní řez. Ikonická úzká a pružná čepel japonských pilek se navíc při tahovém pohybu nekroutí, takže váš řez zůstane dokonale rovný. Naprostá většina japonských ručních pilek má vyšší profil čepele a vysokou hustotu zubů. Ideální nástroj nejen pro úpravu detailů na vašich projektech. Chcete vědět víc?

pull_saw_v2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kataba
Délka čepele: 260 mm
Druh: Kataba
Pro řez: Příčný
Rozteč zubů: 1,6 mm
Rukojeť: Gumová
Tloušťka čepele: 0,6 mm
Typ pilky: Tahová
Délka pilky: 600 mm
Vyrobeno v: Japonsko
Počet v balení: 1