Japonská tradiční lajnovačka SENKICHI Sumitsubo - 8 m

Kód: 6108
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SENKICHI
313,22 Kč 379 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Tradiční japonská lajnovačka Sumitsubo 墨壺 od firmy SENKICHI s nylonovým lankem a nádobou s bavlněným rounem pro barevný inkoust. Tělo brnkačky je odlité z plastu, cívka se hladce otáčí na ocelovém čepu. Tradiční vzhled Genji s motivem želvy a japonského jeřába.

Detailní informace

Detailní popis produktu

senkichi_logo_regalsTradiční japonská lajnovačka Sumitsubo 墨壺 od firmy SENKICHI – věrná kopie vyrobená podle dochované brnkačky z dávných dob. Reliéf želvy a japonského jeřába, vodního ptáka, který je symbolem prosperity a štěstí. Tradiční japonské řemeslo je velmi silně spjato s mytologickými výjevy. Tak či tak s tímto nástrojem kdysi japonští tesaři a truhláři značili trámy, fošny a prkna pro přesné řezání a také s ním zakládali půdorysy dřevěných obydlí a kláštěrů. Uvnitř nádoby je chomáč bavlněného rouna, do kterého nalijete barevný inkoust a můžete se dát do práce. Žluté nylonové lanko je pevné a vydrží nespočet brnknutí.

made_in_japan_cz

Vlastnosti lajnovačky SENKICHI

✅ Starobylý tradiční vzhled Genji
✅ Odolné plastové tělo
✅ Bavlněné rouno
✅ Nylonové lanko
✅ Návin 10 m
✅ Aretační jehla
✅ Vyrobeno v Japonsku

O značce SENKICHI 千吉

Firma SENKICHI se specializuje na truhlářské a tesařské produkty. Speciální dláta, pily a hoblíky, které používají řemeslníci po celém Japonsku v každodenním nasazení. Doplňkově také vyrábí zahradní náčiní. Na e-shopu REGALS.cz naleznete bohatou nabídku truhlářských dlát od tohoto výrobce.

Jak používat brnkačku?

Zabodněte aretační jehlu do výchozího bodu a napněte lanko ke značce. Pak lanko obarvené inkoustem nebo křídou vezmete a "brnknete" jako na strunu. Při dopadu lanka na materiál se uvolní barva a máte vyznačeno. Přesná lajna k založení stavby nebo pro přesné řezání laťovek na střeše. Využití je nespočet. Chcete vědět víc?

chalk_reels_ink_lines_004

Doplňkové parametry

Kategorie: Brnkačky
Délka šňůry: 8 m
Tloušťka šňůry: 0,6 mm
Samonavíjení: Ne
Blokace navíjení: Ne
Měnitelná náplň: Ano
Koncovka s jehlou: Ano
Délka: 250 mm
Šířka: 90 mm
Hloubka: 110 mm
Objem nádržky: 10 ml
Inkoust součástí: Ne
Hmotnost: 256 g
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Japonsko