Jednoruční truhlářská svěrka BORA - rozpětí až 61 cm

Kód: 230007
Neohodnoceno
Značka: BORA
818,18 Kč 990 Kč včetně DPH
Není skladem

Jednoruční upínací pistole od značky BORA, díky které rychle a snadno aplikujete požadovaný tlak na vaše truhlářské projekty. Otočná hlava umožňuje nástroj přeměnit na rozpěrnou svorku. Maximální rozpětí 61 cm. Upínací síla až 200 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Jednoruční truhlářská pistole od značky BORA je schopná fungovat jako upínací svěrka i rozpěrná svorka. Je intuitivně navržená tak, aby vám poskytla přesně takový tlak, jaký budete k dokončení vašich truhlářských či tesařských projektů potřebovat. Praktický nástroj, který využijete všude tam, kde je něco potřeba utáhnout, podržet či rozepřít. Žebrovaný plastový výlisek je vysoce odolný. Měká rukojeť z termoplastické gumy vám umožní snadnou manipulaci a uchycení. Maximální rozpětí 61 cm. Upínací síla až 200 kg.

Vhodné pro profesionály i kutily.

Hlavní vlastnosti svorky BORA

✅ Při otočení lze použít i jako rozpěrnou svorku
✅ Dávkovatelný tlak
✅ Ergonomická rukojeť z termoplastické gumy
✅ Robustní a odolná konstrukce s ocelovou kolejnicí
✅ Upínací síla až 200 kg
✅ Maximální rozpětí 61 cm

Ukázka použití svorky BORA

jednorucni_truhlarska_sverka_60_cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlářské svorky
Rozpětí: až 61 cm
Upínací síla: až 200 kg
Oboustranná funkce: Ano
Protiskluzová rukojeť: Ano
Materiál: Plast, guma, ocel
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.