Truhlářská rovnoběžná svěrka BORA - rozpětí až 30 cm

Kód: 3814
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BORA
818,18 Kč 990 Kč včetně DPH
Není skladem

Truhlářská svěrka od značky BORA určená k podržení rovnoběžných profilů a truhlářských projektů. Díky posuvnému mechanismu rychle aplikujete rovnoměrný tlak bez poškození materiálu. Otočná hlava umožňuje nástroj přeměnit na rozpěrnou svorku. Upínací síla až 500 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Truhlářská rovnoběžná svorka, která vám dovolí rychle a rovnoměrně aplikovat požadovaný tlak bez hrozby poškození materiálu. Otočná hlava vám umožní nástroj přeměnit na rozpěrnou svorku. Čelist lze uzamknout na místě pomocí velké a snadno uchopytelné rukojeti. Využijete jí všude tam, kde je něco potřeba utáhnout, podržet či rozepřít. Vhodné pro tesaře, truhláře či kutily. Maximální rozpětí 30 cm.

Upínací síla až 500 kg.

Hlavní vlastnosti svěrky BORA

✅ Rovnoměrné rozložení tlaku
✅ Otočením vznikne rozpěrná svorka
✅ Uzamykatelná čelist
✅ Upínací síla až 500 kg
✅ Robustní konstrukce s ocelovou kolejnicí

Ukázka použití svěrky BORA

truhlarska_rovnobezna_svorka_bora_30_cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlářské svorky
Hmotnost: 2,2 kg
Rozpětí: 30 cm
Upínací síla: 500 kg
Délka čelistí: 8,9 cm
Materiál: Plast, ocel
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.