Truhlářská páková svorka BORA - rozpětí až 30 cm

Kód: 3805
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BORA
520,66 Kč 630 Kč včetně DPH
Není skladem

Truhlářská páková svorka BORA vám umožní upnout jakékoliv projekty, u kterých je potřeba regulovat tlak s přesností a lehkostí. Upínací tlak až 150 kg. Díky ráčnovému mechanismu lze regulovat tlak takovou silou, jakou přesně potřebujete. Rozpětí až 30 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Páková svorka od značky BORA je ideálním nástrojem pro profesionály i kutily během projektování či lepení. Díky dávkovatelnému tlaku vám umožní dosáhnout odborných výsledků za zlomek času a díky pákovému systému se západkou umožní rychlé upnutí bez složitého nastavování. Hlava svorky je z polymeru, takže je lehká a šetrná k upnutému materiálu. Maximální upínací tlak 150 kg. Díky lehkým použitým materiálům svorka nezatíží vaše projekty dodatečnou hmotností.

Hlavní vlastnosti svorky BORA

✅ Dávkovatelný tlak upnutí
✅ Rychlá a efektivní manipulace díky západce
✅ Lehká, ale pevná a robustní polymerová hlava
✅ Ocelová kolejnice
✅ Upínací tlak až 150 kg
✅ Rozpětí až 30 cm

Ukázka použití svorky BORA

univerzalni_pakova_svorka_bora_30_cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlářské svorky
Hmotnost: 0,6 kg
Rozpětí: 30 cm
Upínací síla: 150 kg
Rozměry: 43 x 12 x 3 cm
Materiál: Plast, ocel
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.