Kuželovací přípravek MICROJIG MICRODIAL TJ-5000

Kód: 6813
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
3 611,57 Kč 4 370 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Kuželovací přípravek Microdial pro vytváření ozdobných či zužujících-se profilů. Vyrobeno americkou firmou MICROJIG. Ideální pro vytváření ozdobných nohou stolů, židlí či skříní. Pro použití se stolními pilami, frézovacími stoly a pásovými pilami. Díky vestavěným posuvníkům a široké možnosti nastavení získáte možnost rychle vytvářet široké množství výrobků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

microjig_logo

MICRODIAL je nejchytřejší kuželovací přípravek na trhu a pomůže vám vytvářet ty nejjednodušší a nejpřesnější kuželové řezy, jaké jste kdy vyráběli. Vášeň truhláře se skrývá v detailech. Vytvářejte 2, 4, 6 nebo 8hranné kuželové nohy s bezkonkurenční přesností, ovládáním a bezpečností. Vytvářejte vlastní profily na frézovacím stole. Ideální při použití s přítlačným přípravkem GRR-RIPPER pro maximální bezpečnost a stabilitu.

made in usa microjig

Vlastnosti kuželovacího přípravku

✅ Nejchytřejší kuželovací přípravek na trhu
✅ Široké možností nastavení úhlu či náběhu
✅ Zámek pro rychlé nastavení a přepínání úhlu
✅ Pro stolní pily či pásové pily a frézovací stoly
✅ Ze speciálního plastu - pohlcuje nárazy
✅ Velmi odolný
✅ Náhradní díly lze dokoupit
✅ Vyrobeno v USA

ZABUDOVANÉ POSUVNÍKY SE ZÁMKEM

kuzelovaci_pripravek_3

Pomocí barevně odlišeného posuvníku se zámkem ColorMatch nastavíte požadovaný úhel nebo náběh. Okrajovou lištu přípravku zablokujete v požadované poloze. Pro maximální bezpečnost a stabilitu použijte přítlačné posuvky GRR-RIPPER.

kuzelovaci_pripravek_2

Pomocí posuvníků můžete nastavit zúžení v rozmezí od 0 do 2 palce v intervalech po 1/16 palce. Na Microdialu naleznete jednoduchý vzorec zúžení, abyste nemuseli hodnoty odhadovat. Pomocí druhého voliče nastavíte přesné úhly od 1/8 stupně a jednoduchým otočením se rozšíří z 0 na 10 stupňů. Měřicí značky jsou barevně odlišeny a lze je zároveň uzamknout, takže rychle a přesně získáte požadovaný úhel.

kuzelovaci_pripravek_1Rychlejší a chytřejší práce

Zámek přípravku MemoryLock umožní rychlé nastavení, uzamčení a přepínání mezi úhly, čímž šetří čas potřebný k sestavení jednorázového přípravku na jedno použití.

FAQ
Jaká je maximální délka obrobku, kterou mohu uříznout?

japonsky_hoblik_informaceZáleží na pile. Přípravek Microdial řeže kuželové řezy podél vodící zarážky stolní pily. Musí mít dostatečnou část své hrany v kontaktu se zarážkou, aby zůstal obrobek rovný už od začátku řezu. Přípravek má zároveň v patě háček pro posun obrobku k pilovému kotouči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Možnost nastavení: 0-10° po 1/8 stupně
Šířka: 660 mm
Výška: 120 mm
Délka: 66 mm
Hmotnost: 1200 g
Materiál: odolný plast
Vyrobeno v: USA
Počet v balení: 1

microjig_logo

microjig_popis
 O značce MICROJIG

MICROJIG jsou unikátní truhlářské přípravky pro stolní pily, vrchní frézy a další elektrické nářadí, které vám svojí promyšlenou konstrukcí usnadní a zefektivní práci se dřevem. S jejich pomocí snadno a bezpečně dosáhnete neuvěřitelné přesnosti, díky níž je práce se dřevem příjemnější.

Přelomový posuvný a přítlačný přípravek GRR-RIPPER je nyní uznáván jako jedno z nejužitečnějších příslušenství pro stolní pily na světě a celkem se ho prodalo více než 1 000 000 kusů ve 20 zemích světa. Přípravky Microjig jsou navrženy tak, aby vás při práci vedla kreativita, nikoli omezení.