Posuvný blok MICROJIG GRR-RIPPER 2 GO pro řezání na stolní formátovací pile

Kód: 7296
Novinka
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
1 066,12 Kč 1 290 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Tlačný blok od firmy MICROJIG® je spolehlivý přípravek pro bezpečné řezání na stolní formátovací pile. Plastové tělo, protiskluzová guma a dva mostky na těle přípravku. Americký patent.

Detailní informace

Detailní popis produktu

microjig_logo_black 

Přípravek od firmy MICROJIG® GRR-RIPPER 2 GO™ spolehlivě ochrání vaše prsty před řeznými zraněními při řezání na stolní formátovací pile. Odolné tělo ze speciálního plastu, který pohlcuje zpětný ráz a vibrace je na styčné ploše osazený měkkou protiskluzovou gumou s výbornou přilnavostí k materiálu. Díky dostatečně vysokým mostkům nařežete tenké dlouhé díly přesně a bezpečně.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti utahováků MICROJIG®

✅ Bezpečnostní tlačný blok
✅ Protiskluzový
✅ Mostky pro kotouč pily
✅ Plast pohlcující nárazy
✅ Snadné používání
✅ Bez nastavování
✅ Pro stolní formátovací pily
✅ Design navržen v USA

Další možnosti použití posuvného bloku MICROJIG®

Použití dvou posuvných bloků MICROJIG® vám umožní podávání dlouhého materiálu bez zastavení – prakticky eliminuje spálení a stopy po noži způsobené nekonzistentní rychlostí posuvu.

regal_microjig_grr_ripper_2_go_3d_pushblock_continual_rip

Více o značce MICROJIG®

Všechno to začalo v roce 1998 v malé garážové dílně v Orlandu na Floridě. Zakladatel a vynálezce Henry Wang tvrdě pracoval na složitém projektu prkénka. Tváří v tvář výzvě řezání tenkých pásků na stolní pile se snažil vytvořit řešení, které by mu umožnilo řezat malé díly bezpečně, přesně a opakovatelně. Jeho frustrace z neefektivnosti tradičních metod zpracování dřeva vytvořila nový revoluční koncept, který se stal jedním z nejinovativnějších dřevoobráběcích nástrojů, které se objevily ve dřevozpracovatelském průmyslu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Výška: 116 mm
Šířka: 64 mm
Délka: 177 mm
Hmotnost: 353 g
Materiál: Plast, guma
Vyrobeno v: Taiwan
Počet v balení: 1

microjig_logo

microjig_popis
 O značce MICROJIG

MICROJIG jsou unikátní truhlářské přípravky pro stolní pily, vrchní frézy a další elektrické nářadí, které vám svojí promyšlenou konstrukcí usnadní a zefektivní práci se dřevem. S jejich pomocí snadno a bezpečně dosáhnete neuvěřitelné přesnosti, díky níž je práce se dřevem příjemnější.

Přelomový posuvný a přítlačný přípravek GRR-RIPPER je nyní uznáván jako jedno z nejužitečnějších příslušenství pro stolní pily na světě a celkem se ho prodalo více než 1 000 000 kusů ve 20 zemích světa. Přípravky Microjig jsou navrženy tak, aby vás při práci vedla kreativita, nikoli omezení.