Rybinová fréza MICROJIG MATCHFIT - 12 mm

Kód: 6834
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
900,83 Kč 1 090 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Fréza od americké značky MICROJIG pro vytváření vodících kolejnic či kolejnic pro upnutí rybinových svorek. Speciální tvar bitu vytvoří zaoblené kraje rybinových drážek jediným průchodem bitu materiálem bez dalšího broušení. Vytvářejte neomezené množství kolejnic bez nutnosti neustálého kupování drahých hliníkových alternativ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

microjig_logo

Posuvný systém rybinových drážek MATCHFIT od firmy MICROJIG byl navržen na základě standardního půlpalcového profilu v úhlu 14 stupňů, protože se jedná o jeden z nejběžnějších profilů na trhu. Navzdory jeho výhodám představovaly běžně dostupné bity pro rybinový spoj jeden problém - vyřezávaly kuželovitý profil s ostrými hroty, což vyžadovalo další broušení. Microjig tento problém vyřešil vytvořením speciálně tvarovaného bitu. S rybinovou frézou a systémem Microjig Matchfit můžete vytvářet neomezené množství drážek bez nutnosti kupování drahých hliníkových drah.

Vlastnosti bitu MICROJIG

✅ Pro domácí tvorbu upínacích stolů s rybinovými drážkami
✅ Speciální konstrukce bitu vytvoří rovnou zaoblené drážky
✅ Bez nutnosti drážky jakkoliv brousit a upravovat
✅ Vyleptané vodítko umožní bleskové nastavení hloubky řezu
✅ Ideální řešení, pokud s bitem navíc použijete svorky MATCHFIT

freza_microjig_popis_2_blokyfreza_microjig_popis_1_blok

Vytvořte rybinovou drážku jedním tahem

Bezpečnostní drážka bitu zabraňuje jeho vyjetí ze dna frézy a laserem vyleptané hloubkové vodítko umožňuje bleskové nastavení hloubky řezu. Speciální konstrukce bitu vyhlazuje horní výstup drážek, aby se zabránilo zachytávání materiálu o horní vstup drážky a spodní zaoblení zároveň zpěvňuje stěny drážky a napomáhá hladšímu pohybu svorek a příslušenství ve drážce.

Jak otevřít krabičku s bitem

popisek_otevreni_krabicky 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Šířka bitu: 12 mm
Hmotnost: 200 g
Materiál: Ocel
Počet v balení: 1

microjig_logo

microjig_popis
 O značce MICROJIG

MICROJIG jsou unikátní truhlářské přípravky pro stolní pily, vrchní frézy a další elektrické nářadí, které vám svojí promyšlenou konstrukcí usnadní a zefektivní práci se dřevem. S jejich pomocí snadno a bezpečně dosáhnete neuvěřitelné přesnosti, díky níž je práce se dřevem příjemnější.

Přelomový posuvný a přítlačný přípravek GRR-RIPPER je nyní uznáván jako jedno z nejužitečnějších příslušenství pro stolní pily na světě a celkem se ho prodalo více než 1 000 000 kusů ve 20 zemích světa. Přípravky Microjig jsou navrženy tak, aby vás při práci vedla kreativita, nikoli omezení.