Náhradní inkoust BOKU-UNDO do lajnovačky - 200 ml - žlutý

Kód: 6144
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BOKU-UNDO
271,90 Kč 329 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Žlutý značkovací inkoust od japonské firmy BOKU-UNDO 墨運堂 vhodný nejen do japonské lajnovačky. Pro jakékoliv stavební použití od vytyčení půdorysů po značení linií na dřevěných deskách pro dlouhý a přesný řez. Vyrobeno v Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

boku_undo_logo

Prémiový značkovací inkoust od firmy BOKU-UNDO s jemně mletým pigmentem a barevnou stálostí. Okamžitě proniká do stavebních materiálů a po zaschnutí skvěle drží. Vhodný pro jakékoliv stavební použití – od vytyčení půdorysů po značení linií pro dlouhý a přesný řez do dřeva, sádrokartonu nebo vyznačení obkladů. Skvěle se hodí pro tesaře, zedníky i malíře.

cz_made_in_japan

Vlastnosti inkoustu BOKU-UNDO

✅ Jasná žlutá barva
✅ Prémiový inkoust
✅ Jemně mletý žlutý pigment
✅ Pro většinu inkoustových brnkaček
✅ Barevná stálost
✅ 200 ml
✅ Vyrobeno v Japonsku

Více o značce BOKU-UNDO

Jeden z mála japonských výrobců tradičních kaligrafických Sumi inkoustů začal svoji firemní historii psát v roce 1805, když si Kyubei Sumiya ve městě Nara založil dílnu a obchod s tuhým inkoustem. Většina těchto černých hranolů se vyrábí z borovicových sazí, které vznikají při vypalování borovicového dřevěného uhlí. V BOKU-UNDO se snaží o tradiční, ale i moderní pojetí výroby pro Japonsko tak typického produktu. Mezi další produkty, které tato společnost vyrábí, patří také inkousty a křídy do brnkaček

Jak používat brnkačku?

Zabodněte aretační jehlu do výchozího bodu a napněte lanko ke značce. Pak lanko obarvené inkoustem nebo křídou vezmete a "brnknete" jako na strunu. Při dopadu lanka na materiál se uvolní barva a máte vyznačeno. Přesná lajna k založení stavby nebo pro přesné řezání laťovek na střeše. Využití je nespočet. Chcete vědět víc?

chalk_reels_ink_lines_004

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do brnkaček
Barva: Žlutá
Výška: 155 mm
Šířka: 60 mm
Hloubka: 40 mm
Objem: 200 ml
Hmotnost: 241 g
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Japonsko