Náhradní kolečka pro stojan BORA

Kód: 3844
Neohodnoceno
Značka: BORA
288,43 Kč 349 Kč včetně DPH
Není skladem

Dokoupitelná kolečka od značky BORA pro skládací stojan na pokosovou pilu PM-4000, který vám ulehčí přesun a manipulaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Dokoupitelná kolečka pro stojany od značky BORA. Kompatibilní s produkty PM-4000, PM-3900 a PM-3600. Tato sada nevyžaduje dodatečné vrtání do stojanu. Jednotlivé díly pouze nasadíte a zašroubujete. Díky této sadě už nebudete muset stojan přenášet vlastní vahou, pouze jej zvednete a přesunete z místa na místo.

Hlavní vlastnosti koleček BORA

✅ Kompatibilní se stojany BORA na pokosové pily
✅ Bez složité montáže: jednoduché upnutí ke stojanu
✅ Ulehčí přesun a manipulaci

Doplňkové parametry

Kategorie: Podstavce a stojany
Rozměry: 15 x 5 x 30 cm
Hmotnost: 0,7 kg
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.