Skládací stůl a pojizdný stojan pro pokosovou pilu BORA PM-8000 Portacube

Kód: 230025
Tip
Neohodnoceno
Značka: BORA
9 082,64 Kč 10 990 Kč včetně DPH
Není skladem

Skládací pracovní stůl BORA a univerzální pojízdný stojan pro pokosovou pilu (a další stolní elektrické nářadí) spojuje mobilitu přenosné základny s funkčností nepojízdné pracovní stanice v jednom. Ideální, pokud máte málo místa a potřebujete, aby bylo vaše nářadí chráněno při skladování a zároveň plně mobilní a vždy připraveno k práci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Univerzální pojízdný stojan BORA pro pokosovou pilu je jeden z nejpraktičtějších stojanů na trhu. Spojuje mobilitu přenosné základny s funkčností nepojízdné pracovní stanice a pracovního stolu v jednom. Stojan jednoduše přesuňte na pracovní místo a během pár vteřin ho můžete rozložit do plně funkčního pracovního stolu v délce více než 200 cm, včetně dlouhých teleskopických křídel. Po dokončení práce vrchní část jednoduše otočíte spolu s pilou, takže bude váš nástroj bezpečně uložen a chráněn před prachem či nečistotami. Ideální pro pokosové pily, stolní hoblíky nebo jiné stolní elektrické nářadí.

Teleskopické stojánky pro podložení materiálu na křídlech stojanu lze vysunou od 5 do 12 cm.

Hlavní vlastnosti stojanu BORA Portacube

✅ Špičkové řešení pro malé dílny
✅ Skládací stůl a stojan na pokosovou pilu v jednom
✅ Skládací křídla rozšíří šířku stojanu až o 200 cm
✅ Teleskopické stojánky pro vertikální nastavení výšky
✅ Pevná a robustní konstrukce s antikorozním nátěrem
✅ Zajížděcí rukojeť pro efektivní přesun
✅ Nosnost až 180 kg

Rozměry pily pro stojan BORA

bora_portacube_rozmery

Doplňkové parametry

Kategorie: Podstavce a stojany
Nosnost: 181 kg
Výška: 86 cm
Šířka: 78 cm
Délka: 29 cm
Skládací: Ano
Univerzální: Ano
Antikorozní: Ano
Hmotnost: 43 kg
Materiál: Ocel, hliník, plast
Průměr koleček: 25 cm
Povrch: Prášková barva
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.