Sada koleček BORA pro zpojízdění strojů a nábytku

Kód: 3835
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BORA
1 586,78 Kč 1 920 Kč včetně DPH
Není skladem

Univerzální sada koleček od značky BORA, která vytvoří z vašeho nepohyblivého nábytku a strojů pojízdné řešení. Vhodné pro pracovní stoly, pásové nebo stolní pily, hoblovky, soustruhy, brusky, vrtací lisy a další nepojízdné stroje se základnou o maximální váze 280 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Univerzální sada koleček od značky BORA, díky kterému budete moct váš nepohyblivý nábytek a stroje posouvat po dílně. Uzamykatelná kola z tvrdé gumy udrží základnu pevně na svém místě až do doby, kdy s ní budete potřebovat hýbat a kola jednoduše odbrzdíte. Základna je kompatibilní také se skříňkami na nářadí či trezory s maximální váhou 280 kg. Vyrobeno z oceli. Sada obsahuje také šrouby pro rychlou a okamžitou instalaci.

Tato sada je nejjednoduším způsobem, jak ze svého nepojízdného nábytku a strojů rychle a efektivně udělat pojízdné řešení.

Hlavní vlastnosti sady koleček BORA

✅ Kvalitní a maximálně univerzální
✅ Lze namontovat prakticky k čemukoliv
✅ Vysoká nosnost: až 280 kg
✅ Brzda koleček pro zajištění na místě
✅ Ocelová, robustní konstrukce

Ukázka použití sady koleček BORA

sada_kolecek_bora

Doplňkové parametry

Kategorie: Podstavce a stojany
Nosnost: 280 kg
Univerzální: Ano
Brzda koleček: Ano
Průměr koleček: 7,6 cm
Materiál: Ocel, tvrdá guma
Počet v balení: 4

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.