Nastavitelná lišta do vodící kolejnice MICROJIG ZEROPLAY se zarážkou - sada 2 kusů

Kód: 6819
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
1 107,44 Kč 1 340 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Přesné a nastavitelné vodící lišty s nulovou vůlí od americké značky MICROJIG. Vhodné do vodících kolejnic pro stolní a pásové pily či frézovací stoly. Sada 2 kusů s příslušenstvím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

microjig_logo

Rychle sestavte přesné vodící saně pomocí vodících lišt Microjig Zeroplay. Tyto lišty se nastavují tak, aby se přizpůsobily vaším pokosovým drážkám ze shora, čímž je proces co nejjednodušší a nejpřesnější. Profil lišty ZeroPlay se rozšiřuje tak, aby zabíral obě hrany pokosové drážky po celé jejich délce. To umožňuje hladký chod s nulovou vůlí do stran tak, jak to nedokáže žádná jiná pokosová lišta.

Rychle a přesně nastavte vodící lištu ze shora

vodici_lista_microjig_gif

Pokosové lišty ZeroPlay se nastavují dle pokosové drážky, zatímco jsou připevněny k saním, což vám umožňuje dosáhnout nejlepšího možného přizpůsobení. Stačí nastavit, vyzkoušet, v případě potřeby seřídit a pak začít používat sáně. Obě poloviny lišty ZeroPlay se roztáhnou tak, aby se vešly do drážky, a zajistí plný kontakt po celé délce obou hran lišty.

Bude lišta pasovat do mé vodící drážky?

Microjig ZeroPlay se hodí do jakékoli standardní (3/4" x 3/8") pokosové drážky o šířce 18.4 mm až 19.8 mm a hloubce alespoň 7.94 mm. Mezi kompatibilní pokosové lišty patří mimo jiné ShopSmith, SawStop, Bosch 4100, Delta Unisaw, Powermatic, Rigid, Dewalt a General 350.

kompatibilita_nastavitelna_lista

Montáž a nastavení shora pro nejrychlejší přizpůsobení

Frézovací lišta se k sáňkám připevňuje shora, takže ji můžete vyrovnat směrem k čepeli, aniž byste ji museli sundavat ze stolu.

Rychlost a všestrannost

Vodící lišty lze použít v tandemu pro delší sáně nebo pro zapojení obou pokosových drážek současně. Můžete je dodatečně namontovat na stávající sáně a snadno je přemisťovat z přípravku na přípravek.

FAQ
Mám problém s nastavením pokosových lišt - buď jsou příliš utažené, nebo příliš volné

japonsky_hoblik_informacePokud vaše pokosová lišta dobře sedí, ale při instalaci na sáňky je příliš těsná, je možné, že jste příliš utáhli šrouby. Přílišné utažení těchto šroubů může způsobit stlačení a roztažení lišt směrem ven. Zkuste při nastavování šířky pokosových lišt položit na vnitřní stranu jedné z drážek jeden proužek papíru. To by mělo kompenzovat stlačení, ke kterému dochází při instalaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodící lišty
Délka: 300 mm
Výška: 7,94 mm
Šířka: 18,4 - 19,8 mm
Hmotnost: 150 g
Materiál: Odolný plast, ocel
Počet v balení: 2 + příslušenství

microjig_logo

microjig_popis
 O značce MICROJIG

MICROJIG jsou unikátní truhlářské přípravky pro stolní pily, vrchní frézy a další elektrické nářadí, které vám svojí promyšlenou konstrukcí usnadní a zefektivní práci se dřevem. S jejich pomocí snadno a bezpečně dosáhnete neuvěřitelné přesnosti, díky níž je práce se dřevem příjemnější.

Přelomový posuvný a přítlačný přípravek GRR-RIPPER je nyní uznáván jako jedno z nejužitečnějších příslušenství pro stolní pily na světě a celkem se ho prodalo více než 1 000 000 kusů ve 20 zemích světa. Přípravky Microjig jsou navrženy tak, aby vás při práci vedla kreativita, nikoli omezení.