Pokosový úhelník TRACER ProMitre

Kód: 4944
Novinka
Neohodnoceno
Značka: TRACER
180,99 Kč 219 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Pokosový úhelník TRACER ProMitre je chytře navržený měřicí nástroj s velkým množstvím funkcí: lze jej použít jako úhloměr, úhelník a značící nástroj pro hrany, vodorovné a vertikální měřítko, šablonu pro vrták, vodící pravítko, značící nástroj pro rybinový spoj a další. Vyrobeno ve Velké Británii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

tracer_logo

TRACER ProMitre je užitečným pomocníkem každého tesaře, stavitele, truhláře či řemeslníka. Spojuje výhody několika různých nástrojů v jednom a má více než 8 funkcí. Vodorovná a svislá úhlová stupnice: ideální pro značení úhlů od 10 do 80° (+ připravené otvory pro 30, 45 a 60°). Díky dvojité stupnici můžete vyznačit úhel na více plochách dřeva najednou. Zarážky pro rovnoběžné kreslení - na jedné straně úhelníku je mřížka přednastavených otvorů vyznačených po 1 mm - ideální pro značení rovnoběžných čar od 1 mm do 55 mm.

Hlavní vlastnosti úhelníku Tracer

✅ 8 odlišných funkcí
✅ Vodorovné pravítko 0 - 60 mm
✅ Vertikální pravítko 0 - 155 mm
✅ Svislá úhlová stupnice - pro značení v rozsahu 0-90°
✅ Otvory pro paralelní značení po 1 mm v rozsahu 0 až 55 mm
✅ Šablona pro rybinový spoj (1:7=8° a 1:5=11°)
✅ Svislá stupnice pro hloubkové značení (např. spojů)
✅ Šablona pro vrták - 9 otvorů pro značení před vrtáním
✅ Vyrobeno ve Velké Británii

Video o úhelníku ProMitre

Doplňkové parametry

Kategorie: Úhelníky
Délka: 215 mm
Šířka strany: 5 mm
Stupnice: Metrická
Hmotnost: 90 g
Materiál: ABS plast
Vyrobeno v: Velká Británie
Počet v balení: 1

tracer_logo_big

naradi_tracer_rockfast

O značce TRACER

Společnost ROYD Tool group UK Ltd. má dlouhou a bohatou historii zásobování stavebního trhu těmi nejlepšími nástroji, příslušenstvím a řešením pro každou řemeslnou práci!

Od roku 2010 se její pozornost zaměřuje na vývoj oceňované řady univerzálních čepelí SMART a od roku 2017 zároveň pracuje na vývoji a zdokonalování značkovacích per a tužek vhodných pro stavební trh.

Jeden z těchto produktů je truhlářská tužka TRACER ADP2 pro hluboké otvory a značkovací pero APM2 s dvojitým hrotem. Každý z těchto produktů disponuje praktickým pouzdrem do kapsy, díky níž budete mít svojí řemeslnickou psací potřebu vždy po ruce a nikdy jí neztratíte. Součástí konstrukce je také praktické ořezávátko. Prozkoumejte zbytek portfolia značky TRACER na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.