Truhlářská pružinová mini-svorka BORA (20 kusů)

Kód: 3008
Neohodnoceno
Značka: BORA
231,40 Kč 280 Kč včetně DPH
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Truhlářská pružinová mini-svěrka od značky BORA pro pevné upevnění projektů, na které jsou klasické svěrky moc velké. Balení 20 kusů. Maximální rozpětí 2,5 cm. Otočné koncovky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Truhlářské mini-svěrky od značky BORA vám pomůžou všude tam, kde je potřeba pracovat s malými rozměry. 20 mini-svěrek v balení vám poskytnou dodatečný pár rukou při dokončování vašich projektů. Svorky mají dvojité otočné koncovky, takže skvěle upevní i nerovnoměrný tvar. Žebrovaný výlisek je velice odolný. Maximální rozpětí svorky je 2,5 cm. 20 kusů součástí balení.

Hlavní vlastnosti mini-svorek BORA

✅ Miniaturní konstrukce
✅ Ideální na upnutí drobností a detailů
✅ Pivotující koncovky čelistí
✅ Maximální rozpětí 2,5 cm
✅ 20 kusů v balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlářské svorky
Max rozpětí: 2,5 cm
Rozměry: 5 x 6 x 0,8 cm
Materiál: Polymerový výlisek, ocel
Počet v balení: 20
Položka byla vyprodána…

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.