Univerzální pákové nůžky na plech CRESCENT WISS – rovné

Kód: 7080
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
577,69 Kč 699 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Univerzální pákové nůžky na plech CRESCENT WISS® s rovným profilem čepele a ergonomickou gumovou rukojetí. Vroubkované ostří pro přesný rovný střih, integrovaná zpětná pružina pro menší námahu a špičková mechanika otočného šroubu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_wiss_logo_regals

Univerzální nůžky Crescent Wiss® jsou určeny pro multifunkční použití, jako je stříhání stínění, šindelů nebo koberců. Stříhejte v libovolném směru přes lehký kov, vinyl, kůži nebo jiné středně odolné materiály a pracujte déle s pružinovým mechanismem a protiskluzovou gumovou rukojetí. Stříhají přímo od úzkých zatáček až po rovné střihy. Zelené gumové rukojeti slouží pro rychlou identifikaci na pracovišti. Vroubkování čepele pevně drží materiál a rovnoměrně rozkládá řeznou sílu po ostří čepele, čímž zlepšuje kvalitu řezu a životnost nástroje. Vynikající tvar ostří a špičková mechanika nůžek zabraňuje roztržení materiálu na konci řezu a minimalizuje uhnutí materiálu a otřepy.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti nůžek CRESCENT WISS®

✅ Síla plechu do 0,9 mm / 20 GA
✅ Základní model
✅ Robustní americký design
✅ Odolné vroubkované ostří
✅ Ergonomické gumové rukojeti
✅ Zpětná pružina
✅ Navrženo v USA

Více o značce Crescent®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůžky
Délka ostří: 40 mm
Rukojeť: Gumová
Síla plechu: 0,9 mm, 20 GA
Typ ostří: Rovné
Délka: 230 mm
Šířka: 83 mm
Hloubka: 25 mm
Hmotnost: 334 g
Pružina: Ano
Pojistka: Ano
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Čína