Univerzální pojízdný podstavec BORA PM-2500

Kód: 230020
Neohodnoceno
Značka: BORA
2 388,43 Kč 2 890 Kč včetně DPH
Není skladem

Univerzální pojízdná základna s vysokou nosností od značky BORA, která vytvoří z vašeho nepohyblivého nářadí pojízdné. Vhodné pro pásové nebo stolní pily, hoblovky, soustruhy, brusky, vrtací lisy a další nepojízdné nářadí s těžkou základnou o maximální váze až 295 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Univerzální pojízdný podstavec s vysokou nosností od značky BORA, díky kterému budete moct vaše nepojízdné nářadí posouvat po dílně. Základna BORA je plně nastavitelná po 2,5 cm do čvercového tvaru od 30 x 30 cm až do 91 x 91 cm. Lze jí složit i do tvaru obdelníku o maximálních rozměrech 51 x 132 cm. Má velmi nízký profil - výšku vašeho nepojízdného nástroje zvýší o méně než 3 cm. Uzamykatelné páky a kola z tvrdé gumy udrží základnu pevně na svém místě až do doby, kdy s ní budete potřebovat hýbat a kola jednoduše odbrzdíte. Základna je kompatibilní také se skříňkami na nářadí, trezory či pracovními stoly s maximální váhou až 295 kg. Vyrobeno z ocele.

Tato základna je nejjednoduším způsobem, jak své nepojízdné nářadí rychle a efektivně posouvat po dílně.

Hlavní vlastnosti základny BORA

✅ Kvalitní, pojízdná a nastavitelná
✅ Vysoká nosnost: až 295 kg
✅ Nízký profil, minimální nárůst výšky
✅ Brzda koleček pro zajištění na místě
✅ Ocelová, robustní konstrukce

pojizdna_zakladna_bora

Doplňkové parametry

Kategorie: Podstavce a stojany
Nosnost: 295 kg
Min. rozměry: 30 x 30 cm
Max. rozměry: 91 x 91 cm
Alternativní rozm.: až 51 x 132 cm
Nastavitelnost: Každých 2,5 cm
Univerzální: Ano
Brzda koleček: Ano
Průměr koleček: 7,6 cm
Hmotnost: 8 kg
Materiál: Ocel, tvrdá guma
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.