Univerzální pojízdný podstavec BORA PM-3550 - otočný

Kód: 3841
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BORA
4 115,70 Kč 4 980 Kč včetně DPH
Není skladem

Univerzální pojízdná základna pro extrémní zatížení od značky BORA, která vytvoří z vašeho nepohyblivého nářadí pojízdné řešení. Mechanismus otáčení na všech 4 kolečkách. Robustní konstrukce. Vhodné pro pásové nebo stolní pily, hoblovky, soustruhy, brusky, vrtací lisy a další nepojízdné nářadí se základnou o maximální váze až 680 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Univerzální pojízdný podstavec s vysokou nosností od značky BORA, díky kterému budete moct vaše nepojízdné nářadí posouvat po dílně. Základna BORA je plně nastavitelná po 2,5 cm do rozměrů od 53 x 60 cm až do 71 x 85 cm. Na rozdíl od ostatních základen značky BORA má PM-3550 mechanismus otáčení na všech 4 kolečkách. Podstavec má velmi nízký profil - výšku vašeho nepojízdného nástroje zvýší o méně než 3 cm. Uzamykatelné páky a kola z tvrdé gumy udrží základnu pevně na svém místě až do doby, kdy s ní budete potřebovat hýbat a kola jednoduše odbrzdíte. Základna je kompatibilní také se skříňkami na nářadí, trezory či pracovními stoly s maximální váhou až 680 kg. Vyrobeno z oceli.

Tato základna je nejjednoduším způsobem, jak ze svého nepojízdného nábytku a strojů rychle a efektivně udělat pojízdné řešení.

Hlavní vlastnosti základny BORA

✅ Kvalitní, pojízdná a nastavitelná
✅ Vysoká nosnost: až 680 kg
✅ Plně otočná ve všech osách
✅ Nízký profil, minimální nárůst výšky
✅ Brzda koleček pro zajištění na místě
✅ Ocelová, robustní konstrukce

zakladna_bora_pm_3550

Doplňkové parametry

Kategorie: Podstavce a stojany
Nosnost: 680 kg
Min. rozměry: 53 x 60 cm
Max. rozměry: 71 x 85 cm
Nastavitelnost: Ano
Univerzální: Ano
Brzda koleček: Ano
Průměr koleček: 7,6 cm
Hmotnost: 19 kg
Materiál: Ocel, tvrdá guma
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.