Adaptér pro okružní pilu BORA

Kód: 230016
Neohodnoceno
Značka: BORA
652,89 Kč 790 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Adaptér od značky BORA pro okružní pily, brusky a další ruční pracovní nástroje, který vám umožní řezat přesně, stabilně a rychle. Kompatibilní s vodící lištou od téže značky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Tento adaptér je navržen výhradně pro vodící lišty od značky BORA - pomůže vám řezat přesně, stabilně a rychle, abyste pokaždé získali co nejrovnější řezy.

Přednosti adaptéru BORA

✅ Maximální stabilita díky 3 upínacím bodům
✅ Navrženo pro levostranné i pravostranné pily
✅ Precizní plastový výlisek
✅ Kompatibilní se všemi vodícími lištami BORA
✅ Zarážky eliminují nevyžádaný pohyb pily do stran

zakladna_pro_vodici_listy_bora_vysvetlivka

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodící lišty
Materiál: Plastový odlitek
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.