Červená prášková barva CRESCENT LUFKIN – náhradní plnění 236 ml

Kód: 7143
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
114,88 Kč 139 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Náhradní náplň pro lajnovací šňůru od americké značky CRESCENT LUFKIN® o objemu 236 ml. Jemný červený prášek – křída do brnkačky. Vysoká stálost barvy na povrchu, stupeň 4 dle výrobce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_lufkin_logo_regals_cz

Náhradní prášková barva Crescent Lufkin® pro snadné a rychlé doplnění kdekoliv v terénu. Jemná křída o objemu 236 ml ve speciálně tvarovaném obalu pro rychlé a bezezbytkové doplnění do brnkačky. Křída uvnitř neulpívá a využijete tak celé náhradní plnění. Stálost na povrchu na úrovni 4, tedy vysoká stálost na stupnici 0-4 uvedené výrobcem.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti náhradní náplně CRESCENT LUFKIN®

✅ Z kvalitní křídy
✅ Vysoká stálost na povrchu
✅ Plastový obal s násypkou
✅ Objem 236 ml
✅ Červená barva
✅ Nádobu vyprázdníte bez zbytku
✅ Navrženo v USA

Více o značce Crescent®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Jak používat brnkačku?

Zabodněte aretační jehlu do výchozího bodu a napněte lanko ke značce. Pak lanko obarvené inkoustem nebo křídou vezmete a "brnknete" jako na strunu. Při dopadu lanka na materiál se uvolní barva a máte vyznačeno. Přesná lajna k založení stavby nebo pro přesné řezání laťovek na střeše. Využití je nespočet. Chcete vědět víc?

chalk_reels_ink_lines_004

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do brnkaček
Barva: Červená
Objem: 236 ml
Délka: 175 mm
Šířka: 70 mm
Výška: 46 mm
Hmotnost: 265 g
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Čína