Přímé pákové nůžky na plech CRESCENT WISS – levý rovný střih

Kód: 7077
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
726,45 Kč 879 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Přímé pákové nůžky na plech CRESCENT WISS® Aviation s rovným profilem ostří, přesně odlévanými molybdenovými čepelemi a ergonomickou gumovou rukojetí. Vroubkované ostří pro přesný rovný střih, zpětná pružina pro menší námahu a špičková mechanika. Nastříhají až 12,5 km oceli. Levý střih. Vyrobeno v USA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_wiss_logo_regals

Crescent Wiss® vyvinul zcela novou řadu nůžek na letecký plech pod názvem MetalMaster®. Přesně odlévané molybdenové čepele mají CNC broušené zoubky umožňující rovnoměrnější vroubkování, které pokaždé zajistí čistší řez. Vyznačují se prodlouženou životností otočných šroubů díky vynikající konstrukci volného pohybu. Integrovaná pružina umožňuje rychlé podávání bez námahy. Zcela nový design západky poskytuje ergonomické ovládání jednou rukou pro leváky i praváky. Nové prodloužené protiskluzové rukojeti poskytují uživatelům lepší kontrolu při stříhání. Nová generace Crescent Wiss MetalMaster® nastříhá přes 8 mil oceli a má až 10krát delší životnost než tradiční letecké nůžky. Levý rovný střih. Stříhají přímo od úzkých zatáček až po rovné střihy. Zelené gumové rukojeti slouží pro rychlou identifikaci na pracovišti. Vroubkování čepele pevně drží materiál a rovnoměrně rozkládá řeznou sílu po ostří čepele, čímž zlepšuje kvalitu řezu a životnost nástroje. Vynikající tvar ostří a špičková mechanika nůžek zabraňuje roztržení materiálu na konci řezu a minimalizuje uhnutí materiálu a otřepy.

usa_made_in_the_usa_vyrobeno_ve_spojenych_statech_americe_regals_cz_www.regals.cz

Vlastnosti nůžek CRESCENT WISS®

✅ Pro sílu plechu 1,2 mm / 18 GA
✅ 10× delší životnost ostří
✅ 6× delší životnost otočného šroubu
✅ 4× delší životnost pružiny
✅ Nastříhají až 8 mil / 12,5 km oceli
✅ Robustní americký design
✅ Odolné vroubkované ostří
✅ Levý střih
✅ Ergonomické gumové rukojeti
✅ Zpětná pružina
✅ Vyrobeno v USA

crescent_wiss_aviation_snips_benefits_regals_cz

Více o značce Crescent®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůžky
Délka ostří: 40 mm
Rukojeť: Gumová
Síla plechu: 1,2 mm, 18 GA
Střih: levý rovný
Typ ostří: Rovné
Vroubky: Ano
Délka: 248 mm
Šířka: 82 mm
Hloubka: 25 mm
Hmotnost: 434 g
Pružina: Ano
Pojistka: Ano
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: USA