Pojizdný válečkový dopravník BORA PM-2700

Kód: 2999
Neohodnoceno
Značka: BORA
6 603,31 Kč 7 990 Kč včetně DPH
Není skladem

Víceúčelový dopravní pás s nastavitelnou výškou pomůže při přemisťování těžkého materiálu. Lze použít také jako vývodový stůl. Lze ohnout i do oblouku. Maximální nosnost 136 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Válečková dráha s nastavitelnou výškou od značky BORA. Lze ohýbat, nastavovat délku i výšku, tvar přizpůsobte vašim potřebám. Díky integrovaným háčkům lze připojit několik těchto pásů k sobě. Kolečka lze zajistit pro zajištění stability. Dráhu lze složit do kompaktních rozměrů pro lepší skladování. Na teleskopických nohou je vyznačena soustava jednotek pro přesné nastavení výšky dopravníku. Maximální samostatná nosnost 136 kg.

Hlavní vlastnosti dopravníku BORA

✅ Robustní konstrukce
✅ Nastavitelná výška pro každou stranu zvlášť
✅ Soustava jednotek na nohou pro přesné nastavení výšky
✅ Ocelová kuličková ložiska zaručí hladký chod válečků
✅ Skládací: složíte do kompaktních rozměrů
✅ Brzda koleček - zastavíte a obdrzdíte během pár vteřin
✅ Díky háčkům jej lze napojit na další dopravníky

Doplňkové parametry

Kategorie: Podstavce a stojany
Délka: 37 až 127 cm
Výška: 58 až 91 cm
Šířka válečků: 35 cm
Nastavitelná: Ano
Brzda koleček: Ano
Max nosnost: 136 kg
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.