Tesařský úhelník s pravítkem CRESCENT LUFKIN – 300 mm

Kód: 7155
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CRESCENT
511,57 Kč 619 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Tesařský úhelník s rozkládacím pravítkem značky CRESCENT LUFKIN®. Skvělý pomocník při stavbě střech, pergol a dalších přístřešků. Využijí ho profesionální tesaři, truhláři ale i domácí kutilové. Robustní rozkládací konstrukce s nulovou vůlí. Metrická stupnice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_lufkin_logo_regals_cz

Tesařský úhelník značky Crescent Lufkin® je ideální pro profesionální řemeslníky. Úhelník je vybaven pro práci v různorodém prostředí a umožňují tak snadno dokončit více úkolů. Pokročilé konstrukční prvky, které poskytují maximální funkčnost, odolá štěrku a prachu v drsném terénu a každodenímu používání. Hliníkové tělo, oranžově eloxované výklopné rameno s kuličkovým tlačným zámkem uvolníte skrz očko palcem. Vyznačené míry a úhly v metrické soustavě.

designed_in_the_usa_navrzeno_v_usa_cz_regals

Vlastnosti úhelníku CRESCENT LUFKIN®

✅ Prodloužitelný = vyklápěcí mechanismus
✅ Z kvalitního materiálu = nulová vůle

✅ Robustní americký design
✅ Odolné hliníkové tělo
✅ Vyznačené úhly
✅ Aretační kuličkový zámek pravítka
✅ Kompaktní design
✅ Design navržen v USA

Více o značce CRESCENT®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úhelníky
Výklopné pravítko: Ano
Rozměry: 165 x 185 x 270 mm
Tloušťka: 25 mm
Materiál: Hliník
Antikorozní: Ano
Výřezy pro značení: Ano
Jednotky: Metrické (cm)
Hmotnost: 401 g
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: Čína