Manipulační vozík na desky BORA PM-1850

Kód: 2981
Neohodnoceno
Značka: BORA
2 471,07 Kč 2 990 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Manipulační vozík od značky BORA pro usnadnění přesunu rozměrného materiálu. Může sloužit také jako podavač pro stolní pilu. Opěrnou nohu lze sklopit a z vozíku tak vytvořit stabilní samonosnou kozu. Maximální nosnost 160 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
S manipulačním vozíkem BORA bude přesun plechového materiálu, velkých kusů dřeva a panelů extrémně snadný. Nejenže vám ušetří čas a úsilí potřebné k přemístění, ale také jej lze rychle přeměnit na podavač pro stolní pilu. Maximální nosnost 160 kg.

Hlavní vlastnosti vozíku BORA

✅ Samonosná konstrukce díky opěrné noze
✅ Podávací rameno se samoblokací lze otočit o 90 stupňů
✅ Kvalitní kolečka s hladkým povrchem
✅ Nastavitelná výška od 71 do 97 cm
✅ Podpěrná lišta se šířkou 4 cm podrží pohodlně 2-3 desky
✅ Nosnost až 160 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Podstavce a stojany
Výška: 71 - 97 cm
Šířka nosné lišty: 4 cm
Nastavitelná: Ano
Nosnost: 160 kg
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.