Cestovní taška BORA pro pracovní desku

Kód: 3817
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BORA
818,18 Kč 990 Kč včetně DPH
Není skladem

Cestovní taška pro pracovní desku BORA. Díky ní lze pracovní desku jednoduše a efektivně přenášet na delší vzdálenosti. Pracovní desku také ochrání před vlhkostí a lze do ní umístit i další příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Pokud plánujete pracovní desku přenášet pravidelně z místo na místo, tato cestovní taška vám to usnadní. Vaší desku ochrání před vlhkostí a navíc do ní budete moct vložit i všechno příslušenství bez toho, aby se vám po cestě kamkoliv ztratilo. Praktické a jednoduché.

Hlavní vlastnosti tašky BORA

✅ Praktický a jednoduchý přenos
✅ Ochrání desku před vlhkostí
✅ Pojme také příslušenství
✅ Pevný materiál

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pracovním stonožkám
Hmotnost: 0,4 kg
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.